• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Články
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 29 Září 2021 06:20

NIC NOVÝHO NEROZJÍŽDĚT!

 

Merkur je opět retrográdní (z pohledu ze Země se pohybuje zpět) a to nám signalizuje další období, poslední z letošních tří, kdy je rozumnější nic nového nezačínat a do 18.10.2021 se raději věnovat dotahování rozpracovaných projektů. 
V tomto období dochází k častějším výpadkům nejen technických a elektronických zařízení, ale i lidský mozek má tendenci fungovat pomaleji a zaměřovat se více dovnitř než ven. Běžné záležitosti se komplikují, zasekávají, děláme více chyb v úsudku a jsou i tací, kteří toho umí pohotově využít k různým podvodům.

Aktualizováno Středa, 29 Září 2021 06:46
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Pátek, 09 Říjen 2020 06:30

Nenechme se vyprovokovat

Letošní podzim je extrémně náročné období v mnoha směrech. A bylo by to tak, i kdyby nebyly ty patálie s covidem. Ty jsou jen jedním z důsledků procesů, které už delší dobu na naší planetě probíhají. Od letošního ledna můžeme pozorovat extrémní a bezohledné mocenské tlaky, které s sebou v minulosti přinášely například epidemie a války. V podstatě jde o to, že některé aspekty uspořádání světa se přežily, přestávají fungovat a je nutné nahradit je novými. Staré struktury se však svého vlivu nechtějí vzdát, chtějí se u vesla udržet doslova za každou cenu. Tento proces zásadní proměny se týká každého z nás, na každého tyto vlivy působí, i když ne na každého stejně silně.

Aktualizováno Pátek, 09 Říjen 2020 06:35
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 07 Duben 2020 09:14

 

ÚPLNĚK VYHROCUJE EMOCE (+situace v ČR)

 

Zítra brzy ráno nastane velmi silný úplněk, který už nyní zesiluje všechny emoce, příjemné i ty méně líbivé. Tento úplněk znovu potvrzuje, že změna je nevyhnutelná a bude se odehrávat zejména skrze ekonomickou oblast. Epidemie je jen katalyzátorem změn, které tak jako tak musely nastat. Je zřejmé, že postaru už to nepůjde, jsme svědky hroucení tradičních ekonomických systémů, představ a hodnotových žebříčků, a zároveň agresivního odporu těch, kteří doposud vládli a nyní se neštítí ničeho ve snaze udržet si svůj vliv za každou cenu. Bude velmi užitečné, když si v co největší míře zachováme a posílíme schopnost kritického myšlení, abychom dokázali odolat tomu, co se kolem nás

Aktualizováno Úterý, 07 Duben 2020 09:21
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 08 Leden 2020 12:21

 

Buďte opatrní, tento úplněk bude náročný

 

úplněk 10.1.2020

 

10. ledna 2020 ve 20:21 proběhne stínové zatmění Měsíce při úplňku na 20. stupni Kozoroha. Navíc se 12.1. setkají Saturn s Plutonem na 22. stupni Kozoroha, posílení ještě Sluncem a Merkurem.

 

Je to mimořádně silná konstelace, která se nutně projevuje v našem životě. Každý to zažíváme jinak, někdo slabě, někdo pouze vnitřně a někdo může zažít skutečnou obtížnou konfrontaci s realitou. Učebnicovým příkladem zrcadlení této konstelace je situace mezi USA a Íránem.

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Pondělí, 04 Listopad 2019 09:13

Podzimní zpomalení

A máme tu zase období retrográdního Merkura, letos už potřetí, tentokrát ve znamení Štíra (potrvá do 20.11. a jeho účinky budeme pociťovat ještě do 7.12.2019). Jako vždy, je toto období výzvou ke zpomalení, přehodnocování a dokončování všemožných restů. Počítejte s potížemi v komunikaci, s různými nedorozuměními, počítejte s tím, že nyní všichni více chybujeme a častěji se setkáváme se lhaním a pokusy o podvody. V tomto období dochází ke zpoždění, zapomínáme, chodíme pozdě na schůzky, nebo nedorazíme vůbec, ztrácejí se dopisy, emaily, smsky, případně dorazí někomu úplně jinému, než mají, vázne doprava (proto mějte vždy náhradní plán), selhává technika všeho druhu včetně počítačů a telefonů. Počítejte s tím a vždy si ověřujte termíny a rezervace, všechno si nechte písemně potvrdit, všechno po sobě kontrolujte a ověřujte si, zda vám druzí správně rozuměli a jestli jste vy správně porozuměli tomu, co vám bylo sděleno.

Toto období je skvělé pro dokončování rozběhnutých projektů, zálohování počítače, revize, opravy, servis auta nebo kola, reorganizace, setkávání s rodinou a s přáteli, hlavně s

Aktualizováno Pondělí, 04 Listopad 2019 09:31
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 20 Červen 2018 07:27

PŘIPRAVME SE, PŘICHÁZÍ SLOŽITĚJŠÍ OBDOBÍ

Život je cyklický. Střídají se různá období a nyní (od 26.6. do 27.8.2018), po více než dvou letech, nastává opět čas retrográdního Marsu. Testem budou procházet naše aktivita, akceschopnost, vůle a sebeprosazení, vášeň, bojovnost, asertivita, sex. Nic nepůjde snadno, objeví se průtahy, překážky, potíže, což je výzvou k přehodnocení našich aktivit, způsobu, jak se prosazujeme a jak nakládáme se svou energií. Je čas zpomalit, odpočívat, více přemýšlet než konat. Jinak zažijeme napětí, podrážděnost, vztek, konflikty, nehody, jindy vyčerpanost, apatii, nespokojenost, znuděnost. Bude možná třeba změnit některé plány, být trpěliví, rozhodně se vyhněte riskování, přehánění a přepínání svých sil a možností, na nic, ani na sebe, netlačte. Mohou se objevit také zdravotní potíže, zvláště u Vodnářů, Lvů, Býků a Štírů, nicméně pocítí to všichni (jak moc, to lze vyčíst pouze z vašeho horoskopu). Bude výraznější sklon k nehodám, zejména z důvodu zbytečného riskování a zbrklosti, budou častější zlomeniny, hlavně v oblasti lýtek a kotníků, oběhové a srdeční potíže, a nejrůznější další.

Takže co dělat:

Aktualizováno Středa, 20 Červen 2018 07:31
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Pátek, 23 Březen 2018 08:03

Ať se nám to líbí nebo ne, některé věci nemůžeme ovlivnit v takové míře, v jaké bychom si přáli. Například přírodní děje ve všech aspektech života na Zemi. Můžeme je pozorovat, třeba v pohybu planet po obloze, a pokud jim porozumíme, můžeme zmírnit jejich dopad. Můžete astrologii rovnou odsoudit, nebo můžete provést vlastní pozorování.

Dnes vstupujeme do jednoho z opakujících se období, kdy se planeta Merkur z pohledu ze Země začíná pohybovat nazpátek. Všechny procesy, které spadají do jeho kompetencí (myšlení, komunikace, obchod, učení, technika, smlouvy, sdělovací prostředky atd.) se začínají zpožďovat a komplikovat.

Aktualizováno Pátek, 23 Březen 2018 08:13
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 31 Leden 2018 08:53

 

Slušnost a odpovědnost

Slušnost je v naší společnosti vysoce ceněna. Všichni raději jednáme s příjemnými, sympatickými a korektními lidmi než s hrubiány. Přestože jsme přesvědčení, že se slušně chováme proto, že jsme slušní lidé, není to celá pravda. Ve skutečnosti v sobě máme obojí, laskavost i agresivitu, lásku i nenávist, citlivost i bezcitnost, krásu i ošklivost...pokračovat můžete sami, do nekonečna.

Aktualizováno Středa, 31 Leden 2018 08:59
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Pondělí, 15 Leden 2018 05:16

 

Štíři (Býci, Lvi a Vodnáři) 2018:

Přehánět znamená chtít všechno najednou

 

Stir 2018

 

Štíři mají pro tento rok mimořádně dobré až skvělé vyhlídky. Spousta šancí, přízeň okolí, prosperita, štěstí... Je to způsobeno optimističtějším naladěním, větší důvěrou v sebe, v ostatní lidi i v život sám, schopností očekávat to lepší a nalézat v tom smysl.

Aktualizováno Pondělí, 15 Leden 2018 05:46
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 03:58

 

Čas zpomalit

 

Ještě jsme se nevyhrabali z revize našich hodnot, vynucené retrográdní Venuší, a už tu máme další náročnější období, kdy bude pro změnu váznout vše, co souvisí s komunikací v každém smyslu tohoto slova (ta je pod vládou Merkura). Vyplatí se vědět, co se děje a jak se vyhnout zbytečným potížím.

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Duben 2017 04:07
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Čtvrtek, 09 Březen 2017 10:27

 

Poselství Venuše pro následující týdny

Období do 15.4.2017 se bude poněkud lišit od toho, co běžně řešíme. Někdo si toho všimne, jiný ne, v každém případě je užitečné vědět, co se to po nás chce – abychom nenarazili a nezkomplikovali si život víc, než je nutné. A hlavně: máme příležitost vylepšit kvalitu svého života. Tím, že přehodnotíme své priority, a to, co se nám v posledním roce a půl tak docela nepovedlo, můžeme napravit. Praktická doporučení co dělat a co raději odložit pro ty, kteří nechtějí číst dlouhé články, jsou na konci.

Aktualizováno Středa, 12 Duben 2017 16:16
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Čtvrtek, 31 Březen 2016 08:16

 

horké chvilky

 

Čeká nás jedno z dalších obtížnějších období. Začne 18.4. a potrvá až do konce června 2016. Následky však budeme pociťovat až do 22.8.2016. Pro někoho to bude snazší, pro někoho těžší (to je otázka pro vašeho astrologa), každopádně všem nám prospěje dávka opatrnosti a hlavně vědět, co dělat a čemu se dočasně raději vyhnout.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Březen 2016 09:03
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Neděle, 10 Leden 2016 08:20

 

Na co si dát v lednu pozor

 

Zase tu máme období, kdy je zapotřebí zvýšené opatrnosti, protože mnohé z toho, nač běžně spoléháme, selhává. Například technologie: hroutí se počítače a mobilní telefony, sms často nedorazí nebo dorazí někomu jinému, zprávy jsou špatně pochopeny, hroutí se internetové připojení. Zálohujte si data v počítači a v mobilu, stejně jako dokumenty.

Aktualizováno Neděle, 10 Leden 2016 09:01
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Sobota, 25 Červenec 2015 08:06

Retrográdní Venuše

 

 

Každý problém má své řešení, nicméně pokud se můžeme některým vyhnout, tak proč toho nevyužít? Raději neuzavírat sňatky, odložit větší nákupy či zkrášlovací akce? Proč se dozvíte dál...

Aktualizováno Sobota, 25 Červenec 2015 08:18
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 17 Prosinec 2014 08:41

Kdo je Ereškigal?

V sumerském mýtu se Inanna – bohyně nebes (v podobě Venuše Večernice), rozhodne získat moc nad podsvětím a jde proto navštívit svou sestru Ereškigal, vládkyni podsvětí. Vyruší ji když oplakává mrtvé. Ereškigal dovolí Inanně vstoupit, ale zachází s ní jako s každým jiným bez ohledu na její božský původ: Inanna musí projít sedmi branami, v každé z nich musí postupně odložit svou korunu, šperky a ozdoby a do podsvětí vstupuje nahá.

Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 17 Prosinec 2014 08:23

Proč vlastně astrologie funguje?

jak funguje astrologie 

Možná i Vy přemýšlíte, jak to vlastně je, jestli se astrologii dá nebo nedá věřit. Mnoho lidí si stále ještě myslí, že astrologie vychází z předpokladu, že planety a hvězdy na nás něco vyzařují a tím nás ovlivňují. Ve skutečnosti je to jinak a dá se to jednoduše vysvětlit.

Aktualizováno Pátek, 19 Červen 2015 12:09
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 17 Prosinec 2014 08:12

Co umí astrologie?

co umi astrologie

 

Umí toho opravdu hodně. I po 20 letech astrologické praxe mě to stále fascinuje.

V horoskopu je totiž napsáno všechno, kompletně, a v souvislostech. Právě zde je velmi zřetelně vidět, že opravdu všechno souvisí se vším.

Najdeme zde například jak se chováme a jaký dojem děláme na druhé lidi, jak silná je naše energie, jak jsme na tom finančně, čím a kde můžeme

Aktualizováno Pátek, 19 Červen 2015 12:04
Celý článek...
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 04 Říjen 2011 16:12

 

Kam jsem to jenom založil?

 

Čas od času se každému z nás stane, že ztratíme něco, co je pro nás důležité a cenné, peněženku, kabelku, oblečení, doklady, knihy atd.. Málokdo ví, že astrologie může velmi účinně pomoci i v takové situaci, že dokáže odpovědět i na to, kam se věci poděly a jestli se vrátí.

 

Nedávno se mi stalo, že mi klientka napsala email, ve kterém mě prosila o pomoc při hledání peněženky s větším obnosem

Aktualizováno Středa, 17 Prosinec 2014 08:41
Celý článek...