• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Orgonity
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 04 Říjen 2011 17:19

Orgonity mají úžasné schopnosti. Říká se jim také živé kameny. Ve skutečnosti jsou to odlitky z organické látky (pryskyřice, včelí nebo palmový vosk), která přitahuje energie, a anorganické látky (kovové třísky, špony), které energii odrážejí. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie, při každém odražení se zvyšuje vitální kvalita či frekvence nebo čistota orgonu (=univerzální životní energie), takže při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu.


Pyramida ametyst

Křišťál umístěný v orgonitu harmonizuje a neutralizuje všechny procházející energie, další drahé kameny obohacují procházející energie svým charakterem. Křišťál zvyšuje transformační schopnost orgonitu minimálně dvakrát. Křišťál má dobré léčící, čistící a harmonizační schopnosti, ale musí se pravidelně energeticky čistit. V orgonitu použitý a zalitý se však stává v podstatě SAMOČISTÍCÍM. Navíc orgonit do sebe nijak nenatahuje "negativní" energie, protože takové v podstatě nejsou a neexistují. Orgonit pouze harmonizuje negativně působící pole ve svém okolí a neutralizuje je, srovnává rozdílné vlnové délky.

 

Co orgonity dokáží?

 

Neutralizují působení elektromagnetického záření vysílačů a elektroniky, mikrovln, které působí škodlivě na strukturu živé buňky. Orgonity dokáží transformovat negativní energie na přijatelné tím, že je harmonizují.

Eliminují působení geopatogenních zón na minimum, účinně je transformuje, rozptyluje, ředí.


Čistí vodu, rybníky, řeky, bazény, studny, podzemní vodu.


Jsou silným zdrojem záporných iontů, kterých je v našem životním prostředí stále méně.


Čistí a chrání potraviny v ledničce. V ledničce se násobí elektromagnetická pole od motoru kompresoru a další elektroniky. Orgonit umístěný k potravinám toto prostředí čistí od vznikajícího stálého elektrosmogu, neutralizuje negativní pole a tak potraviny v uzavřeném prostoru čistí a vitalizuje, podporuje udržení jejich nutriční hodnoty.

Orgonity čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu, uklidňují bouře a vítr

Orgonity léčí a uzdravují tím, že harmonizují negativní pole a přitahují množství živé prány a očištěnou ji vrací a odráží do okolního prostoru, takže se cítíme jako v lese či na prosluněné louce. Zvyšuje se tak schopnost těla samo se léčit, dochází k úlevě i od dlouhodobých zdravotních potíží.

 

Orgonit transformuje destruktivní energie, čistí, vitalizuje a nabíjí tělo, domy, okolí živou energií. Je to taková čistička energie. Do domu je doporučujeme rozmístit do rohů místností, především ložnice, nebo alespoň na nejhorší kumulace patogenních zón, aby je neutralizoval. Transformace a čištění probíhá i na psychosomatické úrovni (psychické a jiné zátěže, nánosy a bloky jsou rozpouštěny, protože přestávají být živeny).

Orgonit čistí prostory od negativních nízkých astrálních forem (čekárny, vlaková nádraží, hospody, temné uličky starých domů a sklepů, blázince, veřejné domy, dopravní prostředky, kde se vyskytují negativní myšlenkové formy, kde máme často špatný pocit), tyto formy orgonit odpuzuje, nemohou v jeho přítomnosti dlouho vydržet.


Rostliny v přítomnosti orgonitu lépe a rychleji rostou, odolávají napadení hmyzem, plísněmi, viry. Mohou dosáhnout až dvojnásobné kvality i vzrůstu.

 

Orgonity zlepšují náladu, pomáhají vztahům a rodině, uklidňují, harmonizují, přinášejí radost,
neutralizuje negativní a destruktivní vyzařování některých lidí , podporuje otevřenost a lásku. Orgonit pomáhá meditaci, rozjímání, terapiím. Kombinace více orgonitů účinek umocňuje. Doporučujeme orgonit k posteli, do kapsy, do kanceláře, na zahradu…

 

V přírodě existují energetické víry vystupující ze země, jakési akupunkturní body Země. Tyto víry jsou přirozenou součástí krajiny. Mnoho jich je oslabených nebo ucpaných, nebo byly lidskou činností změněny tak, že mají pro okolní krajinu negativní vliv. Při vložení orgonitu na toto škodlivé vířící pole, které bývá široké desítky centimetrů, se vír začne zpomalovat a točit opět správným směrem, harmonizuje se do kladné podoby.

 

Někdo zpočátku prožívá negativní stavy, které jsou způsobené detoxikací, očistou energií, kdy se tělo zbavuje starých negativních nánosů. Musejí ven, na povrch, aby se mohly vyčistit. S větším orgonitem na nočním stolku člověk zpočátku neusne, protože dostane příliš velkou dávku energie. To je jen dočasný jev, než se navýší energetický potenciál těla.

 

Orgonit je dobré umístit do ledničky, do zahrádky, kolem domu, do hlíny, protože její vlhkost
ještě více napomáhá vlivu orgonitu. Také je dobré je umístit k mobilu a počítači, nosit malý talisman u sebe.


 

Aktualizováno Pátek, 12 Prosinec 2014 12:07
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 04 Říjen 2011 17:07

V návaznosti na tvorbu horoskopů a harmonizaci prostředí pomocí Feng Suej se zabývám tvorbou orgonitů na přání, případně si lze vybrat podle fotografií. Orgonity vytvářím podle momentálních potřeb případně problémů klientů, podle toho, k čemu je chtějí použít. Z vlastní zkušenosti dobře vím, jak tyto téměř kouzelné věcičky fungují.

Vyrábím základní Tower bustery vhodné k zakopání do země a ozdobné s drahými kameny. V obou druzích jsou křišťály, které jejich účinky zesilují.

 

Více o orgonitech a jejich použití se dočtete v článku v této sekci.

Srdce růžové

Pyramida

Kostka tygří oko

 

Koule

 

Tower Buster

 

Srdíčko

 

Srdce 03

 

Tři orgoniy

 

orgonit ametyst citrin

 

orgonit ametyst růženín

 

orgonit avanturin 

orgonit avanturin ruzenin

orgonit citrin tyrkys

 

Orogonit citrin pyramida

 

Orgonit dalmatin

 

Orgonit koule

 

Orgonit koule avanturin

 

Orgonit koule

 

Orgonit koule 17

 

Orgonit koule 20

 

Orgonit koule 22

 

Orgonit koule 23

 

Orgonit kulicka 4

 

Orgonit kulicka 5

 

Orgonit kulicka 6

 

Orgonit kulicka 8

 

Orgonit pyramida achat citrin

 

Orgonit srdce 5

 

Orgonit pyramida 2

 

Orgonit pyramida ruzova

 

Orgonit ruzenin achat

 

Orgonit pyramida ruzenin

 

Orgonit srdce 5

 

Orgonit srdce achat

 

Orgonit srdce dalmatin

 

Orgonit vysoka pyramida

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Srpen 2015 12:59