• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Astrologie
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 04 Říjen 2011 18:25

Nativní (osobní) horoskop: je základní ve vztahu ke všem ostatním, mapuje celou osobnost, temperament, předpoklady profesní, vztahové, rodinné, finanční, výhled do budoucna,

Partnerský horoskop: srovnání horoskopů dvou lidí, společné rysy, problematické momenty vztahu, prognóza do budoucna

Karmický horoskop: karmická zátěž, která ovlivňuje současný život - problematické oblasti, pozitivní oblasti, úkoly tohoto života

Dětský horoskop: základní potenciál dítěte, vhodné způsoby výchovy,

Volba jména dítěte: jméno velmi výranzně ovlivňuje život člověka

Termíny početí

Roční horoskop: výhled na rok, úkoly, šance, potíže, doporučené strategie jednání

Krátkodobý horoskop: zvolte si, na jak dlouhou budoucnost chcete výhled

Zdravotní horoskop: zdravotní předpoklady a výhled do budoucna

Profesní horoskop: vhodné povolání, karierní úspěch

Volba správného okamžiku: do čehokoliv se chcete pustit a má to dobře fungovat, nechte si spočítat správný termín, kdy začít. Např. začátek podnikání, koupě domu, auta, svatba, stavba domu, operace, změna práce, stěhování atd..

Předpověď úspěšných období: lze zpracovat na celý život nebo kratší období, všechny nebo pouze vybrané životní oblasti

 


Aktualizováno Pátek, 12 Prosinec 2014 09:22
 
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Úterý, 04 Říjen 2011 14:18

V horoskopu se odráží celá osobnost člověka ve vší své komplikovanosti, a protože náš život odpovídá tomu, jací jsme, můžeme z horoskopu vyčíst celou životní cestu.

Přístupů ke čtení horoskopu je mnoho, podlé mého názoru je nejdůležitější pochopit, proč se nám některé věci dějí, pochopit mechanismus svých potíží a na základě tohoto pochopení změnit skutečnou příčinu svých potíží - chybné postoje, zavádějící vidění světa -  a často se tím vyřeší hned několik problémů najednou.

Horoskop vypracovávám velmi podrobně a za optimální považuji kombinovat jej s osobní, telefonickou nebo Skype konzultací, případně s nahrávkou horoskopu či konzultace.

 

Horoskop vám pomůže odhalit netušená zákoutí vaší duše, to, co o sobě tušíte, ale máte potíže si to připustit, i to, o čem jste doposud neměli ani zdání: vaše talenty, možnosti, šance, kterých je třeba využít, i neuvědomělé zdroje problémů. Dozvíte se, co děláte špatně, co můžete udělat jinak a především: jak se na svět začít dívat jinak. Součástí horoskopu jsou i výhledy do budoucnosti.

 

Horoskop pomáhá i v mnoha dalších situacích, například při hledání ztracených věcí, při plánování různých rozhodnutí, začátku akcí, podnikání, plánování zdravotních zákro apod..


Aktualizováno Pátek, 12 Prosinec 2014 09:32
Celý článek...