• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 29 Září 2021 06:20

NIC NOVÝHO NEROZJÍŽDĚT!

 

Merkur je opět retrográdní (z pohledu ze Země se pohybuje zpět) a to nám signalizuje další období, poslední z letošních tří, kdy je rozumnější nic nového nezačínat a do 18.10.2021 se raději věnovat dotahování rozpracovaných projektů. 
V tomto období dochází k častějším výpadkům nejen technických a elektronických zařízení, ale i lidský mozek má tendenci fungovat pomaleji a zaměřovat se více dovnitř než ven. Běžné záležitosti se komplikují, zasekávají, děláme více chyb v úsudku a jsou i tací, kteří toho umí pohotově využít k různým podvodům.

Proto je lepší nepodepisovat důležité dokumenty a vůbec se vyhnout všemu, na čem záleží. V komunikaci (v každém smyslu toho slova) dochází k potížím, zdržením, nedorozuměním, zásilky se ztrácejí, spoje mají zpoždění, schůzky se ruší. Důležité rozhovory je lepší odložit na později a všechno po sobě několikrát kontrolovat. Nenakupujme elektroniku, přístroje, auta, kola, zkrátka nic, co má pohyblivé části.
Situace zasahuje hlavně mezilidské vztahy a tak než něco řeknete, několikrát zvažte, čeho tím chcete dosáhnout, zda jste zvolili optimální přístup a zda je k tomu ten nejlepší čas. Raději se zamýšlejte, přehodnocujte, dotahujte do konce, co je třeba.
Měli bychom být opatrní na zbrklost a nepromyšlené akce. Můžeme odhalit mnohé lži, což se v posledních dvou letech děje častěji, než dříve. Také bezohlednost u některých lidí hodně sílí, žárlivost, závist a nenávist vyplavávají na povrch, což sice není pěkný pohled, ale o to užitečnější je, když víme, od koho se máme držet dál.
Toto období se výborně hodí k dokončování všeho, co jsme nechali nedotažené a bude se to dařit lépe, protože to vidíme z jiné strany. Můžeme tak napravit mnohé chyby, jichž jsme se dopustili a zlepšit své vztahy tím, že změníme postoj. Můžeme také přehodnotit své záměry a tím si v budoucnu zajistit větší pokrok. K tomu nám nyní dává Merkur skvělou příležitost.
Je zajímavé, že v období retrográdního Merkura (nemluvě o dalších pěti retrográdních planetách) půjdeme volit. Pokud se opravdu pečlivě zamyslíme a uvědomíme si, co se v politice dělo v minulých volebních obdobích, pak je šance, že zvolíme dobře. Povrchnost se naopak vymstí. Lhaní se stále více politikům jeví jako normální a nyní můžeme vidět, koho se to přesně týká. Důležité je nelhat sami sobě a volit ne na základě nějakých kalkulací, ale politiky, jimž lze opravdu věřit. Ti, kteří se v minulosti již mnohokrát zpronevěřili svým funkcím, by už šanci dostat neměli.

Aktualizováno Středa, 29 Září 2021 06:46