• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Neděle, 10 Leden 2016 08:20

 

Na co si dát v lednu pozor

 

Zase tu máme období, kdy je zapotřebí zvýšené opatrnosti, protože mnohé z toho, nač běžně spoléháme, selhává. Například technologie: hroutí se počítače a mobilní telefony, sms často nedorazí nebo dorazí někomu jinému, zprávy jsou špatně pochopeny, hroutí se internetové připojení. Zálohujte si data v počítači a v mobilu, stejně jako dokumenty.

 

Jsou problémy s veškerou komunikací, dochází k nedorozuměním, je třeba dávat si pozor, jak formulujeme svá sdělení, aby nebyla špatně pochopena. Obzvlášť velké tření bude mezi znameními Kozoroha, Berana, Raka a Vah.

 

Nepodepisujte žádnou smlouvu (ani svatební), protože snadno můžete něco přehlédnout. Nepůjčujte (si) peníze. Nekupujte nic s pohyblivými částmi (stroje, auta, kola) ani žádnou elektroniku, protože by to dělalo problémy, například to může mít skrytou vadu. Nekupujte ani neprodávejte dům nebo byt a nestěhujte se. Nenastupujte do práce ani nepřijímejte zaměstnance, protože tento pracovní poměr by netrval dlouho a nesplnil by očekávání. Není vhodný čas pro začínání něčeho nového. Místo toho se věnujte dalšímu zkoumání, sběru informací a plánování.

 

Pokud cestujete, prověřte všechny detaily a počítejte se zpožděním a jinými komplikacemi. Dobře zabalte zavazadla, označte je, zkontrolujte si doklady, např. jejich platnost. Zkontrolujte stav auta, pneumatiky, vodu, olej, pozor na nehody. I zde se snadno něco přehlédne.

 

Dohody se často hroutí, schůzky jsou zrušeny nebo chodíme pozdě, zapomínáme.

 

Ve zvýšené míře hrozí podvody, lži, krádeže. Vyhněte se větším nákupům.

 

Pozorujte, ale buďte opatrní v reakcích. Věci nemusí být takové, jak Vám připadají. Může nám selhat paměť i úsudek. Nedělejte unáhlená rozhodnutí, všechno dobře promyslete, a řešení pokud možno nechte až na konec ledna.

 

Odpočívejte, přemýšlejte o sobě, o svém přístupu k životu, o svém myšlení a chování, zkoumejte vše, co se v dané chvíli děje a hledejte smysl těchto událostí. Je vhodná doba pro introspekci a meditace, práci se sebou, tvoření, to pomůže zvládnout vnitřní boje a protikladné myšlenky.

 

Nebraňte se pohledu zpět do minulosti. Do života se vracejí lidé, s nimiž jsme něco nedořešili. Přestaňte lpět na tom, co už dosloužilo. Například negativní myšlenky, zastaralé názory a hodnoty.

 

Aktualizováno Neděle, 10 Leden 2016 09:01