• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Čtvrtek, 31 Březen 2016 08:16

 

horké chvilky

 

Čeká nás jedno z dalších obtížnějších období. Začne 18.4. a potrvá až do konce června 2016. Následky však budeme pociťovat až do 22.8.2016. Pro někoho to bude snazší, pro někoho těžší (to je otázka pro vašeho astrologa), každopádně všem nám prospěje dávka opatrnosti a hlavně vědět, co dělat a čemu se dočasně raději vyhnout.

Všechno bude drhnout a zpožďovat se. Budeme se cítit paralyzovaní, vyčerpaní, bez energie, zároveň napjatí, podráždění a frustrovaní. Citlivými tématy jsou náboženství, víra, morálka, jak v osobním životě, tak v politice, ekonomice, zákonodárství, v mezinárodních vztazích. Pocítíme napětí ve vztazích s cizinci a elitami, objeví se fanatismus, posedlost náboženstvím a morálkou, podléhání emocím a sklon vyvolávat konflikty. Kdo však vyvolá boj, bude nakonec tím, kdo prohraje. Je to doba zvýšeného nebezpečí agrese až brutality, častějších havárií, požárů, rvaček a provokací. Je lepší nechodit na rušná místa a vyhnout se riskantním situacím.

 

Takže:

 

Nechoďte na žádné operace ani zákroky vyjma těch život zachraňujících, hrozí komplikace a nutnost dalších operací

 

Nezačínejte nové projekty, stavbu, rekonstrukci, závody, nepouštějte se do nových věcí, spíše dokončujte to, co je třeba dokončit, co pro vás má smysl dokončit

 

Nekupujte auta, stroje, přístroje, dražší věci – koupili byste výrobek se skrytou vadou

 

Neriskujte, nepouštějte se diskusí či šarvátek, nepoužívejte zbraně

 

Nedávejte auto do opravy ani na preventivní kontrolu

 

Nevydávejte se na delší a hlavně riskantní cesty

 

Neměňte práci, nebyli byste spokojení a dlouho byste tam nevydrželi

 

Nezasnubujte se ani nevstupujte do manželství

 

Nepodávejte žaloby

 

Pokud rozpoutáte hádku nebo bitku, budete to vy, kdo prohraje.

 

Využijte tuto dobu k tomu, abyste si udělali pořádek ve starých záležitostech, dokončete, co jste nedodělali. Vraťte se ke svým dřívějším aktivitám, které nejsou příliš fyzicky náročné, nejlépe bojová umění, tanec, jóga, meditace, tvoření, umění. Více odpočívejte a na nic netlačte. Pracujte na projektech, které už běží.

 

Život nás totiž nutí podívat se spíše dovnitř – do sebe, než ven, zpomalit a přehodnotit naše záměry – jestli vůbec opravdu chceme to, za čím jdeme. Není nic horšího, než namáhavě vylézt na žebřík a zjistit, že jsme ho opřeli o nesprávnou zeď.

 

Připomenou se nám nevyřešené konflikty z minulosti, nedořešené záležitosti se budou dožadovat dokončení, silněji se projeví špatné reakce způsobující hněv.

 

Tohle období přináší šanci osvobodit se od toho, co nás omezuje a ničí nám život. Jedná se o názory ostatních, stereotypní nesmyslné reakce, obvyklé způsoby jednání, cíle, které jsou ve skutečnosti cizí a ne naše.

 

Dovolte, aby z vašeho života odešlo to, co pro vás ztratilo smysl, dovolte některým vztahům, aby skončily, jestliže vypršel jejich čas. Tím se připravíte na to nové, co přichází.

 

Nejobtížnější to bude od 29.4. do 23.5.2016, v tuto dobu nedělejte žádná důležitá rozhodnutí, nepodepisujte smlouvy, nepůjčujte si ani nepůjčujte, nedělejte větší nákupy, vyhněte se operacím, nezačínejte nové projekty.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Březen 2016 09:03