• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Čtvrtek, 13 Duben 2017 03:58

 

Čas zpomalit

 

Ještě jsme se nevyhrabali z revize našich hodnot, vynucené retrográdní Venuší, a už tu máme další náročnější období, kdy bude pro změnu váznout vše, co souvisí s komunikací v každém smyslu tohoto slova (ta je pod vládou Merkura). Vyplatí se vědět, co se děje a jak se vyhnout zbytečným potížím.

 

Retrográdní planety (z pohledu ze Země se jeví jakoby se vracely) směřují dovnitř a zpět a symbolizují tak proces, kdy jsme nuceni podívat se více do sebe a vyřešit to, co jsme odkládali či zanedbávali a dotáhnout věci do konce. Proto vnější komunikace vázne, jsme zapomnětlivější, děláme více chyb, ztrácíme věci, selhává technika, hroutí se počítače, ztrácejí se maily, dopisy i smsky, nebo jsou doručeny někomu jinému, dochází k nejrůznějším potížím a zdržení na cestách, k dopravním zácpám, poruchám, lidé chodí pozdě, nedodržují domluvy. Dochází k mnoha nedorozuměním, protože často si vykládáme špatně to, co nám ostatní říkají, nebo špatně formulujeme vlastní sdělení, které si pak druhá strana vyloží špatně.

 

V tomto období (do 4.5.2017) se zaměřte na přezkoumávání svého způsobu myšlení, způsobu komunikace a přístup ke světu. Pokud se setkáte s někým z vaší minulosti, nejspíš to znamená, že jste s ním něco nedořešili a je potřeba to udělat prostřednictvím otevřené komunikace.

 

Zazálohujte si obsah počítače a udělejte kopie důležitých dokumentů. Udělejte si pořádek jak v hlavě, tak na pracovním stole a hlavně ve svých záměrech. Můžete napravit mnohé chyby, jejichž důsledky vás stále pronásledují a tím si do budoucna hodně ulevit. Někteří astrologové doporučují servis auta nebo kola, ale není záruka toho, že automechanik neudělá chybu a nebudete se muset později do servisu vrátit. Přinejmenším ale dobře zkontrolujte stav svého vozidla, výbavu, pneumatiky, světla atd..

 

Pokud možno nepodepisujte žádné smlouvy ani jiné důležité dokumenty, protože jak vy tak druhá strana včetně právníků teď snadněji něco přehlédnete.

 

Při jakékoliv komunikaci si dobře ověřte, zda správně rozumíte tomu, co vám ostatní říkají a zda ostatní správně rozumějí vám.

 

Pracujte spíše uvnitř, přehodnocujte své záměry, dokončujte rozdělané věci, více odpočívejte.

 

Počítejte s tím, že všichni děláme více chyb a jsme tvrdohlavější než jindy

 

Hrozí větší riziko krádeže a podvodu, proto raději odložte větší nákupy

 

Nekupujte ani neprodávejte nemovitosti, auta, počítače, mobily, nestěhujte se.

Všechny domluvy a termíny si nechte potvrdit písemně

Nenastupujte do nové práce

Pokud někam cestujete, tak si připravte náhradní plán pro případ potíží na cestě

 

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Duben 2017 04:07