• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 17 Prosinec 2014 08:12

Co umí astrologie?

co umi astrologie

 

Umí toho opravdu hodně. I po 20 letech astrologické praxe mě to stále fascinuje.

V horoskopu je totiž napsáno všechno, kompletně, a v souvislostech. Právě zde je velmi zřetelně vidět, že opravdu všechno souvisí se vším.

Najdeme zde například jak se chováme a jaký dojem děláme na druhé lidi, jak silná je naše energie, jak jsme na tom finančně, čím a kde můžeme

nejlépe vydělat peníze, jaká práce nám sedí nejlépe a kde můžeme dosáhnout největšího úspěchu, a co vlastně považujeme za úspěch, v jakém životním období nastane. Ujasníme si naše životní poslání a smysl života. Také rodinné poměry, bydlení, vztah s rodiči, jak nás konkrétně ovlivňuje naše dětství a minulé inkarnace.

Jaké jsou naše zdravotní dispozice, které části těla jsou oslabené a proč, jaké nemoci nás ohrožují a jak se jim vyhnout, jak účinně zhubnout nebo kdy přestat kouřit...

Každé dítě je jiné, a z horoskopu dítěte vyčteme, jakou výchovu potřebuje právě to naše, jak vnímá své rodiče a co nejvíce potřebuje, aby se cítilo v pohodě a bezpečí. Kolik dětí budeme mít, proč máme potíže s početím, co budou dělat, jaká bude jejich budoucnost.

Z horoskopu vyčteme jak a kde najít partnera, jestli se k nám hodí určitý konkrétní člověk a jaký by byl náš vztah s ním. Jak přistupujeme ke vztahům a jaké lidi k sobě přitahujeme, jak vylepšit své partnerské vztahy i vztahy vůbec. Naše obchodní spojenectví, možnosti v podnikání, pravděpodobnost výhry v loterii a pod..

Lze zjistit, co udělat, abychom se v životě cítili opravdu dobře a budoucnost byla co nejlepší. Jak nejsnáze uskutečníme své největší sny a přání, plány do budoucna?

Pokud nás to zajímá, můžeme se dozvědět, jaké bloky máme v emocích a myšlení, jak je překonat a zdokonalit komunikaci s lidmi.

Dozvíme se, co nás čeká v budoucnu - v následujícím půlroce, roce, pěti letech...

Dozvíme se, jak životaschopný je určitý nápad a co by nám přinesla jeho realizace.

Dostaneme odpověď prakticky na jakoukoliv otázku, kterou položíme.

Horoskop pomůže i při hledání ztracených věcí i najít nejvhodnější okamžik pro začátek důležitých akcí, například stavby domu, spuštění firmy, svatbu, početí dítěte apod.?

a takhle bych mohla pokračovat ještě hodně dlouho...

Aktualizováno Pátek, 19 Červen 2015 12:04