• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Babicová   
Středa, 20 Červen 2018 07:27

PŘIPRAVME SE, PŘICHÁZÍ SLOŽITĚJŠÍ OBDOBÍ

Život je cyklický. Střídají se různá období a nyní (od 26.6. do 27.8.2018), po více než dvou letech, nastává opět čas retrográdního Marsu. Testem budou procházet naše aktivita, akceschopnost, vůle a sebeprosazení, vášeň, bojovnost, asertivita, sex. Nic nepůjde snadno, objeví se průtahy, překážky, potíže, což je výzvou k přehodnocení našich aktivit, způsobu, jak se prosazujeme a jak nakládáme se svou energií. Je čas zpomalit, odpočívat, více přemýšlet než konat. Jinak zažijeme napětí, podrážděnost, vztek, konflikty, nehody, jindy vyčerpanost, apatii, nespokojenost, znuděnost. Bude možná třeba změnit některé plány, být trpěliví, rozhodně se vyhněte riskování, přehánění a přepínání svých sil a možností, na nic, ani na sebe, netlačte. Mohou se objevit také zdravotní potíže, zvláště u Vodnářů, Lvů, Býků a Štírů, nicméně pocítí to všichni (jak moc, to lze vyčíst pouze z vašeho horoskopu). Bude výraznější sklon k nehodám, zejména z důvodu zbytečného riskování a zbrklosti, budou častější zlomeniny, hlavně v oblasti lýtek a kotníků, oběhové a srdeční potíže, a nejrůznější další.

Takže co dělat:


Život nás nutí všechno lépe promyslet, je to taková přestávka, příležitost ujasnit si, kam směřujeme a proč. Dejte si do pořádku resty, dokončete, co jste nedodělali. Vraťte se k některým dřívějším aktivitám, které nejsou příliš fyzicky náročné. Pracujte na projektech, které už běží.
Pokud se vám připomínají nedořešené záležitosti z minulosti, dořešte je nyní, zbavíte se tím zbytečné zátěže produkující špatné reakce a hněv.

Co nedělat:
Toto období není vhodné pro začínání nových věcí, byly by těžko předvídatelné, spojené s mnoha komplikacemi. Věnujte raději ještě nějaký čas plánování a promýšlení celého záměru.
Nezačínejte stavbu, rekonstrukci, nedávejte auto do opravy
Nekupujte auto ani žádná technická zařízení a nástroje, je větší pravděpodobnost skryté vady
Nezačínejte konflikt či soudní spor, protože pravděpodobně byste prohráli
Nechoďte na operaci, pokud to není životně nutné
Neměňte práci, dlouho byste tam nevydrželi
Nezasnubujte se ani nevstupujte do manželství
Nedělejte žádná důležitá rozhodnutí, nepodepisujte smlouvy, nepůjčujte si ani nepůjčujte.

Aktualizováno Středa, 20 Červen 2018 07:31