• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Vítám Vás, jsem ráda, že jste tady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 28 Září 2011 12:28

Astrologicko-psychologická poradna

 

Chci s vámi sdílet své nadšení pro astrologii a její nekonečné možnosti!

Astrologie je úžasně přesná a detailní metoda zmapování osobnosti a osudu každého z nás. Stále plně nedoceněná, protože jí málokdo rozumí.

 

Každý z nás je neopakovatelnou kombinací jedinečných vlastností, talentů a přání. Ne vždy si je všechny uvědomujeme a oceňujeme, a často jich plně nevyužíváme. Najít, kdo skutečně jsme, najít pro sebe tu nejlepší životní cestu znamená vrátit do svého života radost, pohodu a zdraví. Vyhnout se zbytečným překážkám a komplikacím. Tohle je cílem mé poradny.

Astrologie je tisíciletími prověřená metoda, jak nahlédnout do sebe i do budoucnosti, schopná odpovědět na jakoukoliv otázku. S její pomocí pomáhám klientům pochopit smysl toho, co se jim děje, co mají dělat, jak a v čem změnit postoj, aby se jim podařilo dosáhnout toho, po čem touží.

Horoskop se tak stává pomocníkem, průvodcem a podporou, zdrojem pochopení a orientace v životě. Pomáhá neztratit z očí svůj cíl a vytrvat při jeho dosahování. Prozkoumání vlastního horoskopu znamená šanci změnit svůj život a zažívat mnohem více štěstí a radosti. Tvořivé činnosti jsou součástí této cesty objevování sebe sama, a prostředí, ve kterém žijeme velmi ovlivňuje, jak se v životě cítíme.

Z vašeho horoskopu zjistím vaše profesní předpoklady - v jaké práci budete nejspokojenější a kde máte šanci nejvíce vyniknout a být úspěšní, vaše životní poslání a smysl života

 

Jak a kde najít partnera, jak se k vám hodí někdo konkrétní a jaký bude vztah s ním, jak překonat bloky v emocích a myšlení a zlepšit komunikaci

 

Jak vylepšit rodinný život a bydlení, čím si nejlépe vydělat peníze, jak uskutečnit svá přání

 

Jak odstranit své zdravotní potíže, Jak efektivně zhubnout bez zbytečné námahy, Jak se zbavit zlozvyků - kouření, pití, a kdy je nejlepší začít

Co si s sebou přinášíte z minulých inkarnací a jak to ovlivňuje Váš život

 

Každé dítě je jiné – jak nejlépe vychovávat právě to vaše, jak vás vaše dítě vnímá, co nejvíce potřebuje, aby se cítilo v pohodě a bezpečí,

kolik dětí budete mít

 

Co vás čeká v budoucnu - v následujícím půlroce, roce, pěti letech...

 

Co vám přinese právě tento nápad, je životaschopný? Přijmout tuhle nabídku? Najdu své ztracené doklady, peněženku, auto...? A kdy a kde?

A další a další otázky...

 

Kdy je nejvhodnější moment pustit se do stavby domu, začít podnikat, koupit auto nebo dům, přestěhovat se, vstoupit do manželství, počít dítě apod.?

 

Pořádám přednášky a kurzy astrologie, numerologie, arteterapie.

 

Využijte RYCHLÝ DOTAZ emailem, navrhnu Vám, jak nejlépe postupovat

 


Aktualizováno Pátek, 19 Červen 2015 11:24